Restaurace Milpa Ústí nad Labem - restaurace s golf trenažerem a hernou


Partneři restaurace Milpa

http://www.prazdroj.cz/

Plzeňský Prazdroj je přední evropskou pivovarnickou společností, symbolem českého pivovarnictví a úspěšnou součástí globální skupiny SABMiller. Ve svém podnikání se řídí zásadami odpovědného výrobce piva a širší společenské odpovědnosti.

http://www.gb3d.com/

Nejmodernější technologie golf simulátoru. GolfBlaster3D Golf Systém umožňuje golfistům hrát na některém z nejslavnějších golfových hřišť na světě a používat jejich vlastní standardní golfové vybavení.

http://www.victoria-tip.cz/

Victoria-Tip je finančně silnou společností, jejíž základní kapitál činí 144 milionů Kč a která je a vždy bude schopná dostát závazkům ve vztahu ke svým obchodním partnerům i sázejícím klientům. Jsme jediná sázková kancelář neúčtující hráčům manipulační poplatek. Od 1.1.2006 je zaveden POPLATEK Z VÝHRY - 10% poplatek ze vsazené částky bude účtován pouze u vyhrávajících tiketů.

   
http://www.tonytrevis.cz/

Filozofií této značky je vyrábět moderní, kvalitní a cenově dostupné zboží. Své výrobky nedodává na trh ve dvou kolekcích podle ročního období, jako většina firem, ale nové modely přináší v průběhu celého roku. Nabízí též zhotovení reklamního, firemního či jiného oblečení na míru.

   
http://www.manner.com/

Manner, láska na první křup...

Firma Josef Manner & Comp AG je dnes už vzácným příkladem velké a úspěšné rakouské společnosti, která se od svého založení stále ještě nachází z velké části v rodinném vlastnictví. Na třech místech, a to v mateřském závodě ve Vídni na 17. okrsku, na pobočce továrny Perg v Horním Rakousku a na pobočce továrny Wolkersdorf v Dolním Rakousku, je zaměstnáno zhruba 770 pracovníků. Vyrábějí se zde oblíbené produkty značek Manner, Casali, Napoli, Ildefonso a Victor Schmidt, které se vyvážejí do více jak 50 evropských a mimoevropských zemí.


Rezervace

Otevírací doba:

Restaurace:

PO - ČT   16 - 23 h
PÁ - SO   16 - 24 h
NE   16 - 23 h

!!! V RESTAURACI SE NEKOUŘÍ !!!

Bar a herna:

DOČASNĚ ZAVŘENO

Golf trenažer:

PO-NE   10-23h

Trenér: Marek Prokeš tel.: 721 452 308


 
Copyright © 1998 - 2018, LR Design Studio. Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.  Vstup do administrace